Yamaha et400 transporter/ kipinä hukassa

Mistä hakisi seuraavaksi vikaa?

Kesällä kelkka toimi, mutta kun tuli lunta kipinä lähti johonkin.

Nämä olen jo tehnyt/ vaihtanut eli vika ei ole näissä

Tulpat
Puola
Ohitin tappo-ja virtalukon.

Onko noin vanhassa kelkassa jotain sähköpoksia jos on missä?
0265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


Yammulla kirjoitti:

Mistä hakisi seuraavaksi vikaa?

Kesällä kelkka toimi, mutta kun tuli lunta kipinä lähti johonkin.

Nämä olen jo tehnyt/ vaihtanut eli vika ei ole näissä

Tulpat
Puola
Ohitin tappo-ja virtalukon.

Onko noin vanhassa kelkassa jotain sähköpoksia jos on missä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu