Moi ! Asun kouvolassa ja haluaisin jonkin kivan harrastuksen, tykkään tanssimisesta, laulamisesta, sirkuksesta ja akrobatiasta... Olen aika notkea....
Olisiko kouvolassa tai lähellä jokin kiva harrastus joka olisi aika halpa ja olisi joku noista joista pidän ?
Harrastus 11-vuotiaalle
12
708
Vastaukset
- Nopeasti apua !
Tai siis joka ei olisi hirveän kallis ?
- tiiuskari
Ratsastus
- Yksinäinen 13
Telinevoimistelu.
- softman
Airsoft, jääkiekko, paintball.
- tkw
softman kirjoitti:
Airsoft, jääkiekko, paintball.
taekwondo jos kiinnostaa
- ehdottomasti ratsastus!
tkw kirjoitti:
taekwondo jos kiinnostaa
RATSASTUS, esm. Googleta suursuon ratsutalli nii sieltä löytyy lisää tietoa.
Googlettaa voi myös, e.s riding club, hs talli, metsärannan talli ja vaikka mitä muuta. - Ratsastustaharrastava
ehdottomasti ratsastus! kirjoitti:
RATSASTUS, esm. Googleta suursuon ratsutalli nii sieltä löytyy lisää tietoa.
Googlettaa voi myös, e.s riding club, hs talli, metsärannan talli ja vaikka mitä muuta.Suosittelen ratsastusta tai vikellystä .. tosin nuo molemmat ovat aika kalliita harrastuksia, mutta sitäkin suositumpia ..
Esim. hevostallit.net löytyy paikkakunnallasi listatut tallit..
Suosittelen lämpimästi kokeilemaan!(: - Nopeasti apua!
ehdottomasti ratsastus! kirjoitti:
RATSASTUS, esm. Googleta suursuon ratsutalli nii sieltä löytyy lisää tietoa.
Googlettaa voi myös, e.s riding club, hs talli, metsärannan talli ja vaikka mitä muuta.Oon kokeillu ratsastusta ei ollu mun juttu :D mut käyn aina välil hoitoo siel hevosii kamun kaa, ku asun siin lähel :)
- Ehdotuksia...
Cheerleading tai joukkuevoimistelu
- jotain ehotuksii
minä itse harrastan ratsastusta sen on todella mukavaa varsinkin jos tykkää hevosista mutta se on aika kallis jotain päälle 300.
jumppa,joukkoevoimistelu,cheerleading, - Anonyymi
Erkki😈
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3962092Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121939Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2501405Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.821049Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel56965Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402938Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä39818- 56779
- 75750
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70734