Hiivavero tankkaukseen ja etelänmatkoihin, niin saadaan hiivanlevittäjät maksumiehiksi.
Hiivan haju
kova haju
34593
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11266314
Pahan hajuinen v hiiva on todellinen ongelma.
Kai se huono käytös haisee ?
Sillä on virus vika !
Onko ?
Varmaan vastaus on että
” ei piräs olla !’
Sormetkin haisee monta päivää jos on pmpsaa raplannu.
Hankalaa, ei se haju nääs lähde edes peuaineilla !
http://www.youtube.com/watch?v=OUCRpQGyYEo
Ainakin toi alotus haisee !!
Vanhat dunkkaa tykimmin ! Nuoret on ihan hiivassa ja inisee.
Nuorena kun aloittaa niin 20v iässä on jo vanhus.
Jos huuhtelisi välillä runsaalla vedellä ja käyttäisi jotain hajustetta peittämään runsasta tuoksuu ?
esim. Joku kompostiheräte voisi toimia ?
No nyt löyty laatuketju !! Voi hyvää ällä syyllä sanoa : ylpeä olla Imatralainen !
HiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviivaHiivaviiva
On järkevää keskustelua taas...
Varmaan tää on jostakin hauskaa,ainakin Imatralaisista.
vois liuotinpesu auttaa ?
S A I R A I N ketju ikinä...oisko sama aivonsa härskiyttänyt henkilö taas asialla ? Tuntuu olevan pahasti jämähtänyt aiheeseen joka ei ketään muuta kiinnosta
Onko kaikilla venäläisillä naisilla tosiaan hiivatulehdus alapäässä?
Enemmänkin noilla aurinkoloma turisteiilla haisee noi kurtut.
kyllä se hiiva leviää holtittomasta "tankkauksesta" ja aurinkolomilta tulee viidakkohiivaa. Kun siellä kaikki yhtyy samoihin turismi kohteisiin, niin taudi tkehityy ja levii.
haisua on täälläkin, voisi sanoa, että elinatso haisee.
elin usein haisee ...
apinahiiva tulee afrikasta, lajitauti se. karmee dunkkis. ei kalliit hajuvedet tai wunder baum sitä inha dunkkista peitä.
Kerran styylasin aurinkoloma naisen kanssa, niin piti ittekin pitää wunderbaumia housuissa. Laitopin uuden auton haju wunderin, siitä naaraat tykkää.
Peräkammarin vässykkäpojat taas mieli aiheessaan..
peräkamarin pirkot usein tuoksuu koiralle, eläinsekoja on niin paljo
Naaras viestii tuoksulla.
kiihoittunut ja juopunut naaras baaritiskillä liian pienissä hennes-maurits teinivaatteissa puskee väkevän aromin, siitä mies tietää jo hajusta että naaras on valmistautunutr parittelua varten. ottamalla pohjia.
Siinä sinulle apua.
http://www.kortonki.com/?gclid=CKTLzLi71LUCFeV8cAodO2cANg
Joskus olen meinannut puumaa vetaa doggy style, mut se perän haju on vieny kakki aikeet ja on pitäny vaan lähetyssaarnajassa vetää ja pidättää hengitystä. Toi muu toiminta ei siis sen hajun takia juuri onnistu kun halut hävii hajun vuoksi. Näätä nääs on näätä.
Juu, ei se kumi poista hajua, tai jos laittaa puuman säkkiin, niin hajut jää säkkiin.
Leipuri HIIVA ja muut kumppanit, peskää alapäänne!!!! Ja ruokavaliollakin on merkitystä, pois makea, vaaleat vehnäjauhot ja hiivaa sisältävät pullat ja leivät.
Yks vaihtoehto vois vielä olla pyykkipoika nenään?
Tuskin hajutonta tyyppiä löytyy olipa kyseessä mies tai nainen?
voi venhnäjauho tota yksinkertaisuutta !!!
rekkamiehet pesee jäähdytysnesteellä ja se desinfioi hyvin !
Mitäs öljynvaihto maksaa viipurissa ?
Karmea katku tosiaan kaikkialla eikö tähän saataisi jotain lakia edes aikaiseksi?
Kevät tulee tuoksuja ilmassa!
lady hiiva kertoo aurinkolomista ja lammastaudeista. bää bää ja bää.
globaali korona kuppa on just näiden hiivalevittäjien tuomaa. turha turismi ja globbaali huuhaa on se perimmäinen tauti.
Pitäs päästä tankaamaan ja kaupanpäälle kunnon HIIVAA!
jooo, korona kuppa tankkaushiiva, tippuri., klamydia, hiv, , ebola, ja turhaturismi turha ajolla eestaas. Se olisi elämöö!