M:ducati 996 biposto-00 aj.13500km.
huollettu ja kaikinpuolin huippukuntoinen kaunotar!98%kulutusosat...
hp:15500€(kuvia/lisätietoa [email protected]).
ps.rahoitus järjestyy, jos tarvis.
myydään ducati 996
9
6540
Vastaukset
- mahd. ducatisti
myyt??
- ducati 996
Myyn pyörän perhesyiden takia...Muuten en missään nimessä luopuisi ducatista, mutta jos ens kesänä budjetti sallisi niin seuraava pyörä olisi ehdottomasti ducati!
- saku
noithan saa saksata tosi halvalla!!!
joudutkohan alentaan hintaa vai ajatko sit itte?- ducati 996
Hae ihmeessä saksasta omasi jos kerran niin halvalla saat, että se kattaa kaikki kulut yms...
Niin ja palikoihinkin saa uppoamaan mukavasti rahaa...Eipä noita tunnu hirveesti halvemmalla täältä saavan, ainakaan hyviä! - säkä
ducati 996 kirjoitti:
Hae ihmeessä saksasta omasi jos kerran niin halvalla saat, että se kattaa kaikki kulut yms...
Niin ja palikoihinkin saa uppoamaan mukavasti rahaa...Eipä noita tunnu hirveesti halvemmalla täältä saavan, ainakaan hyviä!miksei kukaan sit osta jos hinta on mielestäsi kohallaan?
- uusmotoristi
...jäis Saksasta haettuna maksamaan tollanen peli?
Suomestahan tota ei oo järkevä ostaa...aivan ylihintanen!
- ZPiidi
Saksasta saa juuri ja juuri 10000€ -00 996:n. Ja kun siihen lisätään vähintään 3000€ veroa 1000€ hakukustannuksia, siitähän tulee aivan helvetisti halvempi kuin tästä luotettavan huoltohistorian omaavasta suomipyörästä :)
P.S. Saksan käytettyjen hinnat on muuten noussut tämän vuoden aikana..- halvalla hakenut
Itse hain 996:sen Saksasta ja hintaa oli siellä 10000€.Veropäätös uudella menetelmällä 5250€.
=15250 Rahdit kats. ja ja ...
Ducati mies älä lannistu, mielestäni hinta on aivan kohdallaan...Eiköhän sen 500€ luulisi tinkivän...? - 1+1
996b näyttää maksavan Saksassa 7800-10990 euroa (ja tuohon 10990 mopoon saa myös vuoden takuun), siihen päälle verot(3000e?) ja rahti (500e?).
Mitä siitä vaikka hakisi Saksasta ~> oleellisinta olisi myös siellä ajaminen, että saisi 996b:sta kaiken irti! Suomessa sitten 120km/h! Huh!
Jos haluaisi säästää vakuutuksissa, kannattaisi varmaan tuoda samalla rahalla e. MV Agusta F4 750 1 1 vm. -01.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271914
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001660Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561266Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?531145Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M31988Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51893Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47886Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44852Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37820Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56798