mamutsumies

mamu miehii tarjolla Kajaanis? Onko Kajaanissa kiihkeitä mamumiehiä tarjolla??
3161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hahah toivottavasti saat hivin

Äänestä

Pienimunaisia suomipoikia vituttaa.

Äänestä

on toki tarjolla. Ensin saat kiihkeältä mamumieheltä sitä ihteään ja sen jälkeen samalta tyypiltä turpaan.

Lisäksi muutaman viikon päästä vielä yllätyksen :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


punapää kaisa kirjoitti:

mamu miehii tarjolla Kajaanis? Onko Kajaanissa kiihkeitä mamumiehiä tarjolla??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu