kysymys

pepe4

moi alan miehet ja naiset.minkä hintaiseks luokittelisitte vm 71 volvo 164,museo katsastettu,automaatti,kuvien perusteella siisti kuntonen,,,,,,,,,menin ostaan pojalle ekaks autoks näkemättä koko autoo,ja paljo ne vakuutukset museo autolle maksaa,kiitos mahdollisista vastauksista.

5

169

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mixei PV/Amazoni

      Aika hyvin keksitty juttu,ei usko kukaan!
      Ostit niinkuin näkemättä ja kait kuulemattakin jonkin ikivanhan auto pojalle ensiautoksi ja vaikka MR niin ei se oikein mitään tarkoita jos rikki ja tarkastettu 10v sitten...
      Pienellä vaivannäöllä olisit sevittänyt nämä ihan itsekkin eli MR auton liikennevakuutus n30e vuosi vapaaehtoiset vak päälle.
      Varmaan hyvä käyttis tollanen reilu 40v auto pojalle koska on taloudellinen,luotettava ja turvallinen peli aloittaa autoilu moisella,heh.
      Arvo todella hyväkuntoisena ja MR, n 5000e.

      • pepe4

        kiitos vastauksesta,vittuilusta huolimatta vastasit pariin kysymykseen,niistä kiitos,,,,,ens viikolla meen maksaan käsi rahan,voin lähettää pari fotoo ni ei tartte valehtelijaks haukkua


    • El Pollo del Muerta

      Autohan on juurikin sen arvoinen kuin olet siitä katsonut aiheelliseksi maksaa.

    • 19+12

      Kun poikasi on ajellut sillä viikon pari, on arvo tippunut jo puoleen,....

    • Mixei PV...

      Ei ollut mitää "V"lua vaan ihan ystävyydellä:Kyseessä ikivanha laiska suurikulutuksinen ja ei kovin turvallinenkaan 40v auto,teknisesti yhtä vanha ja kaikinpuolin aika ajanut ohi käyttöautona olipa merkki mikä tahansa.
      Harrasteautona oiva peli!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      86
      1413
    2. 72
      1214
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      82
      1118
    4. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      269
      903
    5. 95
      899
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      30
      820
    7. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      49
      777
    8. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      79
      727
    9. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      55
      713
    10. 45
      645
    Aihe