parveketupakoija karistaa

tuhkat ilmaan ja ne tippuu alakertojen parvekkeille, heittää natsat alas maahan, miten toimisitte?, en haluais mennä sanomaan, ettei tule huonot väli, kun muuten kiva naapuri..
3129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vastaus:omakotitalo

Äänestä

Ostat tuhkakupin ja annat sen lahjaksi, eiköhän siitä ymmärrä mistä kenkä puristaa.

Äänestä

Parvekkeen lasitointi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehdotuksia.. kirjoitti:

tuhkat ilmaan ja ne tippuu alakertojen parvekkeille, heittää natsat alas maahan, miten toimisitte?, en haluais mennä sanomaan, ettei tule huonot väli, kun muuten kiva naapuri..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu