Sebastian Ahlgren turun mies

tunteeko kukaan tätä miestä Sebastian Ahlgren onko hän se sama laulaja joka aikasemmi voitti tango kilpailun turun mies onko hän tullut uskoon kun laulaa uskovan lauluja
42745
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on sama

Äänestä

Sama o ,asuu turussa ja perhettäkin siunaantunut,laulaa vaimonsa kera.

Äänestä
  • Kyllä tangokuningas Sebastian Ahlgren asuu Turussa. Uskoon tulosta en tiedä, mutta ainakin marraskuussa laivakeikalla hän esitti vaimonsa Anrin kanssa tanssimusiikkia. Ja hyvin esittikin. Vaimolla on myös upea ääni. Keikkailevat myös jonkin verran poikansa Tinon kanssa.

    Äänestä

mee hullu hoitoon

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


onko sama mies kirjoitti:

tunteeko kukaan tätä miestä Sebastian Ahlgren onko hän se sama laulaja joka aikasemmi voitti tango kilpailun turun mies onko hän tullut uskoon kun laulaa uskovan lauluja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu