uuden tekniikan edelläkävijä

tänä vuonna mallisto laajenee paljon, todelliset ajetut kulutukset yleis ajossa alle 4l satasella moottoritie alle 5l
http://www.autouutiset.com/koeajot/75-katsastusmies-koeajaa-toyota-yaris-hybrid-style
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pellet väsyy tänään

Äänestä

Siinähän sitä onkin jo heti körkeen 5 syytä jättää koko tekele Toyota- kauppiaan myyntihalliin

"ulkopuolisen latausmahdollisuuden puuttuminen"
"tehon puute moottoritienopeuksissa"
"lyhyt toimintamatka pelkällä sähkömoottoriajolla"
"vetokoukun asennuskielto"
"polttoon perustuvan lisälämmittimen asennuskielto"

Äänestä

Kaupunkiajelija ei noista tarvitse mitään, lisälämmitintä tuo ei edes tarvitse kun lämmintä riittää muutenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei minimoottoreille kirjoitti:

tänä vuonna mallisto laajenee paljon, todelliset ajetut kulutukset yleis ajossa alle 4l satasella moottoritie alle 5l
http://www.autouutiset.com/koeajot/75-katsastusmies-koeajaa-toyota-yaris-hybrid-style

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu