16v poika etsii 14-17 tyttö seuraa

Olen todella yksinäinen ihminen ja ajattelin tässä tylsyydessä etsiä naispuolista kaveria joka jaksaa kuunnella asioitani joka on myös avoin joka voisi jakaa kuvia kanssani vaikka s-postin välityksellä :)
4105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

okei, mitäs puhutaan

Äänestä
  • kerro jotain itestäs?

    Äänestä

ootko mistä päin? ja onkos sulla jotain "vaatimuksia" tytölle?

Äänestä

Moikka, mää oisin -96 syntynen likka ja kas juttuseura kelpais. Jos kiinnostais (ja ap näkee tän) niin laita tähän --> [email protected] viestiä! (:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tylsyysss kirjoitti:

Olen todella yksinäinen ihminen ja ajattelin tässä tylsyydessä etsiä naispuolista kaveria joka jaksaa kuunnella asioitani joka on myös avoin joka voisi jakaa kuvia kanssani vaikka s-postin välityksellä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu