Vieläkö pystyt ihastumaan naiseen/mieheen? Tuntuuko vatsanpohjassa kutinaa vai onko tämä jo taaksejäänyttä elämää?
Hämmästyksekseni huomasin, että vielä löytyy henkilö joka saa hörmöönini hyrrämään. Hitaasti tosin. Mutta kuitenkin.
Hämmästyksekseni huomasin, että vielä löytyy henkilö joka saa hörmöönini hyrrämään. Hitaasti tosin. Mutta kuitenkin.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kyllä, mutta yhtä tyhmää se on kuin nuorempanakin.
Ja yhtä toivotonta :D
Riippuu siitä mitä tavoittelee ja kuka tavoittelee. Tyhmää kuitenkin.
On tässä tullut huomattua, että vanhan kamiinan lämmittäminen kestää huomattavasti kauemmin kuin helposti syttyvät nyky-kaminat.
Joku on tietysti vihjannut että vanhassa kaminassa lämpö saattaa kestää kauemmin kuin nyky-luukkuisissa.
Välillä sitä näin miehenä joutuu vaikeiden valintojen eteen.
Vihastuminen onnistuu enää näin vanhalta.
On hyödyllistä olla yli 6-kymppinen ilahduttaa vanhuudellaan yli 5-kymppisiä. Ai, että ne tuntevat itsensä nuoriksi.
Vihastuminen???
Ihastuminen V = Vihastuminen
Olen helpottunut kun sellainen alkaa olla ohi. En usko että kukaan pystyy enää herättelemään.
Yksi mies on ollut yli muiden, kun hän tuli luokseni takki putosi eteisen lattialle ja kävimme toistemme kimppuun kuin nälkäiset sudet.
Valitettavasti välimatka ja maailma eroitti. Vieläkin muisti minua ystävänpäivänä.
Minun kanssani joutuisit jo rappusilla raakaan syväsyleilyyn. Charmini vie kaikki vaatteet alta aika yksikön ja jaloilla ei ole merkitystä enää missä asennossa ne ovat siinä vaiheessa.
Minua sen olla pitää.
vatsanpohjassa kutinaa???
sassesuoraan :))))))
Sieltänä se. Yleensä. Kutiaa.
ei mua kutia sinne pakkautuu paakkuuntumia ja veri niin et aivot tyhjenee.