Olemme menossa ehkä Tukholmaan luokkaretkelle ja sain tehtäväksi selvittää yöpymisen ym. hintoja.
Meidän luokalla on 15oppilasta ja pitäisi löytää joku suhtkoht halpa hotelli läheltä keskustaa eli pistäkää hotelleiden linkkejä jos tiedätte joitakin hotelleja!!
Tukholmaan??
4
551
Vastaukset
- verkkofan
Luepa aiemaan keskustelun nuevot seuraavalta sivulta.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=104&conference=4000000000000060&posting=22000000003417980
Ja tutki retkeilymajojen sivuja. Zinkensdam on lähellä keskustaa, mutta Långhålmenin vanha vankila varmaan olisi luokalle sopivin?
Ja tilatkaa ajoissa paikat. kun teitä on noin monta!!!! - jason-blue
Scnadic Kungenskurva, hinnoista en tiedä, mutta hotelli on elämys jo sokkeloisuutensa vuoksi, eksyin 6 kertaa saman päivän aikana. Mcdonalds tien toisella puolella, marketti kävelymatkan päässä. Sauna, uima-allas ja kuntosali hotellin asiakkaiden käytettävissä.
respasta on helvetin kallista ostaa yhtään mitään.- jason-blue
Kato nyt Scandicin sivuilta mitä hotelleja niillä on ja minkä hintasia, mutta yks vaihtoehto ois et vuokraatte leirintäalueelta pari helvetin isoo mökkiä ja sitten osa nukkuu lattialla. ja vaikka ottasitte mökkejä sillaiten et kaikille riittää sänky niin tommoset leirintä alueet on hyviä paikkoja nähdä perusruotsalaisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403037- 742676
- 1742354
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?362115- 181456
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?231393Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411386- 101264
- 131259
- 221241