kysymys tytöille

oon 15w tyttö ja kun oon yksin koton nii tykkään olla pelkis alusvaatteis.onks muita vai oonko ainut?
580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mä voin tulla tsiigailee sinne teille sun buugiis :)

Äänestä

No et oo ainut. Mieki tykkään olla nii. Sit ku mie saan joskus oman kämpän ku oon päässt koulysta nii luultavasti hengaan alasti tai alusvaatteilla aika paljon

Äänestä
  • alastikin on kiva olla'

    Äänestä

  • tyttö15w kirjoitti:

    alastikin on kiva olla'

    Ja se on tosi vapauttavaa. Muutama vuos sitte mie en yhtään tykänny mennä umahallien suihkuihi ku mul on aika rumia arpia jaloisa ja sillo mie jotenki muutenki en tykänny mut nyt mie melkeimpä voisin kävellä pihalla alasti vaik tie on iha vieres en kuiteskaa tee nii

    Äänestä

Itse viihdyn yksin ollessani rintsikoissa. Pelkillä alushousuilla en tykkää olla, joten housut pidän päällä. Joskus on kiva nukkua tai kölliä sängyssä pelkillä rintsikoilla ja housuilla :DD (viime yönäkin katsoin elokuvaa koneelta ja koko sen ajan pelkät rintsikat ja pyjaman housut)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö15w kirjoitti:

oon 15w tyttö ja kun oon yksin koton nii tykkään olla pelkis alusvaatteis.onks muita vai oonko ainut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu