Tytöt onko seksi teistä mukava/ihana/paras asia ja tykkäättekö siis harrastaa sitä jonkun söpön pojan kanssa? :)
Seksi :)
puutteessa...
7246
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
iha perseestä
Mielestäni seksi kuuluu vasta avioliittoon. Tiedän kyllä, että olen tämän ajan maailmanmenoon ihan vanhanaikainen (vaikka olenkin vasta ylä-asteella), mutta näin aion ainakin itse elää. :)
..ainakaan ala-asteella tai ylä-asteella vielä tarvitse harrastella.
Siksi se tehdäänkin eskarissa.
En tykkää söpöistä pojista. Mutta seksi on kivaa.
No enpä pahemmin pääse harrastelemaan mutta varmaan se jonkun kivan tytön kanssa olisi kivaa :) ehkä pojankin, en oo ihan varma!
On se mukavaa, varsinkin sellaisen ihmisen kanssa keneen on hyvä kontakti ja kumpikin haluaa miellyttää toista. On kyllä ollut pari kokemusta, jotka eivät olleet niin mukavia.