Kevään toivo osa 2

Predator93

Olin joutunut lähtemään Jonilta pikaiseen koska hänen vanhempansa olivat palanneet kotiin. Illalla facebookissa joni ei jostain ihmeen syystä vastannut viesteihini. Asia jäi vaivaamaan minua illalla sängyssä. Runkatessani mietin yhteistä suudelmaamme. Pian tunsinkin jo kädellä tutun lämpimän nesteen. Otin talouspaperin ja pyyhin vatsani jolle olin laennut.

Seuraavalla viikolla koulussa koitin löytää jonia mutta hänen kavereittensa mukaan hän ei ollut koulussa. Vietin juhan kanssa väli tunnit jutellen niitä näitä. Juha ehdotti että tulisin koulun jälkeen heille. Olin aika maissa ja hyväksyin ehdotuksen.
-Ooksä ihan kunnossa? Oot vaikuttanu aika poissaolevalta tänään, juha kysyi minulta kävellessämme kohti juhan kotia.
-Juu oon mä väsyttää vaan niin pirusti. En saanu viikonlopuna oikein unta, sanoin.
Pian olimme jo juhan kotona. Juha meni tietokoneelle ja käski minua avaamaan pleikan. Pistin black opsin levyn sisään. Kuulin kuinka Juha rupesi avaamaan vyötään.
-Mä käyn kusella nopee, Juha sanoi kävellessään ohitseni. En voinut olla katsomatta Juhaan hänen kävellessään ohi. Etumus näytti selvästi pullottavan. Koitin pitää ajatukseni kasassa. Pian kuuluikin jo vessan vetämisen ääni ja lähenevät askeleet.
-Ookko lukenu paljon jo terveystiedon kokeeseen kysyin Juhalta.
- Jonkun verran mutta toi aihepiiri on älyttömän helppo. Ehkäisy, sukupuolitaudit ja muuta iisiä.
-No onhan se tosiaan aika helppo.
Juha käveli takaisin koneen ääreen. Vilkaison hetken päästä taakseni ja näin että Juhan käsi oli housuissa. Ajatus kiihotti minua.
-Mä käyn äkkiä tossa vessassa sanoin.
-juu käy vaan mä voisin vaihtaa sillä välin nää epämukavat farkut pois, juha sanoi.
-eks sä mun nähden sitten uskalla, kysyin pilkallisesti
-uskallan uskallan mutta en haluu että luulet mua homoks. Naurahdin ja lähdin käymään vessassa. Vessassa en voinut olla huomaamatta kaapin oven raosta pilkottavaa lehteä. Kuvat herättivät mielenkiintoni. Avasin oven ja selailin lehteä. Lehdessä oli komeitten miesten kuvia. Kaluni rupesi seisomaan ja se teki kusemisen hankalaksi. Laskin kollarini ja bokserini lattialle ja rupesin runkkaamaan nopeaa tahtia. Puuskutukseni kasvoi. Pian laskin jo lastin lavuaariin. Putsasin jäljet nopeasti käsipaperilla. Pesin käteni ja poistuin vessasta.
-Hei mä joudun lähteen ny mutsi soitti että kotona on ruoka, huusin juhalle.
-jaa okei nähään huomenna koulussa sitten.
Kävellessäni kohti kotia mietin Jonia ja Juhaa. Omatuntoni soimasi minua jo nyt. En tienyt mitä huominen toisi tullessaan.

5

938

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Predator93

      Oho otsikossa virhe. No kommentoikaa vapaasti. Koitan oppia niistä seuraavaan osaan jonka tekemiseen ei toivottavasti mene yhtä kauaa

      • Kjalle

        Ihan kiva jatko. Vähän hiljasesti on kommentoitu. Taitaa olla kuollut palsta


      • ¤Laakerinlehti¤
        Kjalle kirjoitti:

        Ihan kiva jatko. Vähän hiljasesti on kommentoitu. Taitaa olla kuollut palsta

        Ei tää taida olla yhtään sen kuolleempi kuin mun aloittaessa :D


    • klölkklöö

      jatka vaan...

    • hyvä alku

      jatkoa, kiitos!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      33
      2192
    2. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      92
      1985
    3. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      88
      1951
    4. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      13
      1663
    5. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      1607
    6. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      491
      1527
    7. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      1
      1504
    8. Mikä ihme teitä lieksalaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa?
      Lieksa
      49
      1330
    9. Mistä juttelit viimeisen kerran

      Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.
      Ikävä
      76
      1218
    10. Kemet lomautukset

      Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
      Suomussalmi
      35
      1189
    Aihe