Eiköhän olisi jo aika kuopata tämäkin

satanismi on kuollut hevonen, miksi potkia sen enempää?
5270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

G-pisteen stimulointi, Mokkamasterilla laatukahvit, Hermesetasta makeutukseksi, nautitaan voimakasvien kera ja kuunnellen skeletorin naurua samalla kun my little ponyt kirmaavat iloisesti ja selaillen Nakkelehtiä niin meno on taas ihan jeesbox joten älä valita kun et mistään mitään tiedä senkin asioihin vihkiytymätön vääräuskoinen epäsikiö.

Äänestä
  • My little pony on ihan hyvä, ei liity mitenkään näihin moraalittomiin sekoiluihin.

    Äänestä

liittyy koska yskisarvinen on demoninen olento

Äänestä

Pillit pussiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Farkkutakki naulaan kirjoitti:

satanismi on kuollut hevonen, miksi potkia sen enempää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu