Liekköhän perää

Kuulin juttua että Kajaanissa jokin homojärjestö aikoisi pitää luvatta mielenosoituksen lähiaikoina. Liekköhän perää. Voi olla pelkkää huhua, mutta aika varmaksi asiaa väittivät
4289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

missähän aikovat pittää??

Äänestä

En tiedä sen tarkemmin siitä, mutta epäilenpä että keskustassa olisi.

Äänestä

Voi hyvinkin olla kun katsoo kajaanin palstaa. Homoista melko paljon keskustelua.

Äänestä

Jos sen järjestää Pekka Perä, niin taatusti menee perseelleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asmo3 kirjoitti:

Kuulin juttua että Kajaanissa jokin homojärjestö aikoisi pitää luvatta mielenosoituksen lähiaikoina. Liekköhän perää. Voi olla pelkkää huhua, mutta aika varmaksi asiaa väittivät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu