saakkona kesällä vettyyy ja makkaperrunnoiii???? alkaa ollee nälkä pikku hiljoo !
meijeri grilli ??
6
239
Vastaukset
- mikäviun
älä jaksa. avaa uusi pullo.
- Ola-C*nt
Onks Meijeri grilli siinä kutostien laidASsa olevan vanhan Meijerin tiloissa? Mitä toimintaa siinä meijerissä mahtaa nykypäivänä olla?
- ei oo mitään toimia
Taasko tää meijeristä kirjottava seko on palannut.. et viittis, ei se ketään kiinnosta.
- Ole sinä hiljaa vaih
Itse taidat olla sekaisin kun tahdot kieltää vanhasta meijeristä keskustelun? Siulla taitaa olla jotain omia salaisia intressejä sen rötiskön kanssa!
- onneeeeton
Ole sinä hiljaa vaih kirjoitti:
Itse taidat olla sekaisin kun tahdot kieltää vanhasta meijeristä keskustelun? Siulla taitaa olla jotain omia salaisia intressejä sen rötiskön kanssa!
keskutelua seuranneena ..vedä se jokin päähäs
- aina nälkä
kyllä saa !! lihistä ja vettyy !! sama grilli kuin ennen vain väri vaihdettu mattamustaksi .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.693254Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291058
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6885- 84879
- 34810