Kerrotko kokemuksista vaajatalosta.
esim. toimitus aikataulu ,ulkopinnan maalauksen taso.
esim. toimitus aikataulu ,ulkopinnan maalauksen taso.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Me olemme olleet ihan tyytyväisiä nyt pari vuotta asuttu Vaajassa toimitus oli ajallaan jälki oli hyvää pari ihan pientä juttua tyyliin ikkunapellissä kolhu yms.muuten tosi hyvä työn jälki
en tiedä oliko sitten poikkeuksellinen tapaus mutta meille jäi kyllä positiivinen maku Vaajasta
olisin valmis uudestaankin tekemään kaupat
p.s tämä ei ollut ensimmäinen taloprojektimme joten kokemusta on huonommistakin toimituksista
No joo,Valmisvaaja tuli toukokuussa eikä ole vieläkään valmis ja paikka maalia tuli 2litraa mukana loput lähes 30litraa on täytynyt ostaa itte että on saanut pinnasta edes jonkun näköisen
Onko Vaajataloja näin vähän?
Olen jo aiemmin vastannut jossain kuukausia sitten, että meille tuli Vaajatalon suurelementtitoimitus ja kaikki sujui hyvin. Pari reklamaation aihetta ja ne saatiin sovittua suoraan paketin myyjän kanssa.
Jotta ei puurot ja vellit menisi sekaisin, niin lienee hyvä aina tarkentaa viestissä, tarkoittako Vaajan suurelementtitoimitusta vai valmisvaajaa.
Nyt siis itse olemme asuneet yli 3 vuotta Vaajatalossa ja maalauksetkin tuntuu moitteetta kestävän seinissä eikä kyllä muutenkaan ole tarvinnut moittia valintaa : )
Suosittelen oman kokemuksen pohjalta, joskin hintava tuo paketti oli jo silloin, ja nyt ei ole hajuakaan, mikä on tämän päivän hintataso.