mokkulan asennus zepad zt-180 !!!!!

tuli tuossa hankittua tällainen tabletti joka tukee 3-g ulkoista mokkulaa, kysyisin ohjeita step by step miten ,mokkulana huawei e-353/ saunalahti saadan toimimaan, kiitos jo etukäteen jos joku voisi auttaa zepad zt-180 onneton omistaja.
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos siinä on USB paikka niin yleensä riittää mokulan laitto siihen jos siinä ei ole pi koodia.

Tuliko laitteen mukana ohjeita?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gigolo-53 kirjoitti:

tuli tuossa hankittua tällainen tabletti joka tukee 3-g ulkoista mokkulaa, kysyisin ohjeita step by step miten ,mokkulana huawei e-353/ saunalahti saadan toimimaan, kiitos jo etukäteen jos joku voisi auttaa zepad zt-180 onneton omistaja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu