En saa tulostinta toimimaan

mulla on epson sx235w verkkotulostin, sähköt meni talosta ja nyt en saa tulostinta toimimaan. Mulla on win8 ja oikeasta yläkulmasta tuli tiedote että tulostin on off line tilassa.

Mitenköhän ihmeellä saisi sen on line tilaan ja verkkoon.
2157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No, yleensä pitää odottaa sähköjen palautumista...

Äänestä

Enpä tiedä kasista mittää.. mutta jostain pitäis kaivaa ohjauspaneeli-> laitteet ja tulostimet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VoiMinua kirjoitti:

mulla on epson sx235w verkkotulostin, sähköt meni talosta ja nyt en saa tulostinta toimimaan. Mulla on win8 ja oikeasta yläkulmasta tuli tiedote että tulostin on off line tilassa.

Mitenköhän ihmeellä saisi sen on line tilaan ja verkkoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu