matkaseuraa Bangkok

matka suuntautuu bangkokiin huutikuussa.
kesto 2-3 viikkoa.
olen ensikertaa lähdössä thaimaahan.
jos kiinnostaa niin jutellaan lisää
olen 33v
Suurenan kiinnostuksen kohteena paikallinen ruokakulttuuri.
olen rento ja muut huomioon ottava.
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hei
Suunnitelmissa thaimaa vko 17 ja 18 lento bangkokiin ja sieltä jonnekkin ranta kohteeseen palatessa joitakin päiviä bangkokissa olen 50 v nuorekas nainen jos käy pirtaan ota yhteyttä.Katsellaan.
[email protected]

Äänestä

Lähtisin heti jos olis tuota rahaa:/ Bangkokollut aina unelmana nähdä. ehkä joskus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juha_33 kirjoitti:

matka suuntautuu bangkokiin huutikuussa.
kesto 2-3 viikkoa.
olen ensikertaa lähdössä thaimaahan.
jos kiinnostaa niin jutellaan lisää
olen 33v
Suurenan kiinnostuksen kohteena paikallinen ruokakulttuuri.
olen rento ja muut huomioon ottava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu