Etsimme mökkiä järvenrannalta max. 150km Hgistä. Olemme raitis pariskunta pienen koiran kanssa. Vanha vuokramökkimme menee myyntiin joten tarves olisi suuri.
- Sähköt
-Sauna
- kalastusmahdollisuus( oma vene)
-hinta max 4000€/vuosi
yhteydenotot [email protected]
Koko kesä tai vuosivuokralle mökki
2
318
Vastaukset
- Varma vuokraaja
Meillä on Kangasniemellä mökki jossa voi asua kesäkuusta-Syyskluuhun talvikäyttöön emme vuokraa sitä vaan uudempaa,Sairauden vuoksi vuokraamme vanhemman mökin jossa on saatavilla sähköä ja porakaivo vettä sekä jääkaappi Tv , micro, sähkölevyt,grilli, rantasauna,vene,laituri ,ulko wc. Vuokra 640ekk ja neljältä kuukaudelta tuo neljällä kerrottuna,siisti rauhallinen ympäristö.
Yhteys: [email protected] - kesämökk
Hei. Sammatissa 60km Espoosta, sijaitsee isossa kirmusjärvessä olevassa saaressa kesämökki, lyhyt venematka.
Saaressa on sähköt, kalustettu tv,tä myöten.
Hieno laatoitettu sauna saman katon alla, ulkomitat mökille n, 6x9m.
Ulko wc. Laituri , kallioranta, ilta aurinko
vuosivuokra 3500e
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662248Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381863Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1711490Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣221484Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.791186Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1771144Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬211096Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1051074- 77929
En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9922