Hei,
Onko yrityksiä tai muita kiinnostunut kuvataide yhteistyöstä, mainonnasta, tuotesijoittelusta, sponsoroinnista ja mesenoinnista? Tarjoan mahdollisuutta saada brändinne taiteeseeni näkyvään ja keskeiseen osaan – taidettani löytyy osoitteesta www.julius.fi - Taiteeni koostuu valokuvista, digitaalisista taideteoksista, maalauksista, installaatiosta ja t-paidoista kuvaprintteineen – kaikissa näissä voi brändinne esiintyä. Kukaan taiteilija ei ole ennen ollut yrityksen sponsoroima tällä tavalla, joten tämä olisi ainutlaatuista.
Lisäksi on mahdollista että sivuilleni tulisi yrityksenne mainoksia, mutta taiteen sisäinen ”mainostaminen” on kiinnostavampaa. Taiteeni on sekoitus surrealismia, poptaidetta, eroottistataidetta, symbolismia ja poliittista taidetta.
Tarvitsen brändinne tuotteita tuotepakkauksineen ja promootio- ja mainosmateriaalia joita käytän taiteeni materiaalina ja mallina – t-paitoja, mainoksia ja muuta. Lisäksi on mahdollista tukea taiteellista työskentelyäni esimerkiksi 200-1000€ summilla. Yhteistyöstä yrityksenne ja brändinne kanssa tulee maininta kotisivuille www.julius.fi
Muistakin yhteistyönmuodoista ja ideoista voidaan sopia.
Lämpimin terveisin ja odottaen yhteydenottoanne,
Julius Granström
www.julius.fi
[email protected]
Kellään ei taida olla kokemusta? Korjaatko jos olen väärässä mutta kukaan taiteilija ei ole saannut koskaan yritykseltä tukea, mainosrahaa tms. Monet museot ja taidekilpailut sen sijaan saavat.
Kaksi yritystä on osoittanut vähän kiinnostusta tai oikeastaan kolme.
Jägermeister, http://pinartworks.com ja ARCH-kenkämerkki (joka on hyvin pieni ja kokeellinen.)
kuvataide yhteistyötä, mainontaa ja sponsorointia
4
193
Vastaukset
- oikeudellinen
voisinko ottaa kulliini julius.fi tatuoinnin ja aina kun nussin tyttöjä niin he näkevät sivusi osoitteen?
- Kuulin...
...että yhdellä kaverilla luki Adam vehkeessään ja kun se oli juhlakunnossa siinä luki Amsterdam, oli kuulemma ihan paikan päällä teetätetty eräällä tatuointitaiteilijalla.
- Tuskinpa tarkoitit..
orfeus87 kirjoitti:
vapaasti mutten maksa mitään
...tota aloitusta näille "perätuuppareille"? Niinkuin näät, nämä iskevät hyvin herkästi silloin kun heidän mielestään on iskun paikka. ;) Noista ei kannata välittää niinkuin et näytä välittävänkään. Antaa vain heidän itse hukkua siihen paskaansa! Ja se on jo ihan hyvällä alulla! Hihhih!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011059- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648
