kuvataide yhteistyötä, mainontaa ja sponsorointia

Hei,

Onko yrityksiä tai muita kiinnostunut kuvataide yhteistyöstä, mainonnasta, tuotesijoittelusta, sponsoroinnista ja mesenoinnista? Tarjoan mahdollisuutta saada brändinne taiteeseeni näkyvään ja keskeiseen osaan – taidettani löytyy osoitteesta www.julius.fi - Taiteeni koostuu valokuvista, digitaalisista taideteoksista, maalauksista, installaatiosta ja t-paidoista kuvaprintteineen – kaikissa näissä voi brändinne esiintyä. Kukaan taiteilija ei ole ennen ollut yrityksen sponsoroima tällä tavalla, joten tämä olisi ainutlaatuista.
Lisäksi on mahdollista että sivuilleni tulisi yrityksenne mainoksia, mutta taiteen sisäinen ”mainostaminen” on kiinnostavampaa. Taiteeni on sekoitus surrealismia, poptaidetta, eroottistataidetta, symbolismia ja poliittista taidetta.

Tarvitsen brändinne tuotteita tuotepakkauksineen ja promootio- ja mainosmateriaalia joita käytän taiteeni materiaalina ja mallina – t-paitoja, mainoksia ja muuta. Lisäksi on mahdollista tukea taiteellista työskentelyäni esimerkiksi 200-1000€ summilla. Yhteistyöstä yrityksenne ja brändinne kanssa tulee maininta kotisivuille www.julius.fi

Muistakin yhteistyönmuodoista ja ideoista voidaan sopia.

Lämpimin terveisin ja odottaen yhteydenottoanne,

Julius Granström
www.julius.fi
[email protected]

Kellään ei taida olla kokemusta? Korjaatko jos olen väärässä mutta kukaan taiteilija ei ole saannut koskaan yritykseltä tukea, mainosrahaa tms. Monet museot ja taidekilpailut sen sijaan saavat.

Kaksi yritystä on osoittanut vähän kiinnostusta tai oikeastaan kolme.

Jägermeister, http://pinartworks.com ja ARCH-kenkämerkki (joka on hyvin pieni ja kokeellinen.)

4

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oikeudellinen

      voisinko ottaa kulliini julius.fi tatuoinnin ja aina kun nussin tyttöjä niin he näkevät sivusi osoitteen?

      • vapaasti mutten maksa mitään


      • Kuulin...

        ...että yhdellä kaverilla luki Adam vehkeessään ja kun se oli juhlakunnossa siinä luki Amsterdam, oli kuulemma ihan paikan päällä teetätetty eräällä tatuointitaiteilijalla.


      • Tuskinpa tarkoitit..
        orfeus87 kirjoitti:

        vapaasti mutten maksa mitään

        ...tota aloitusta näille "perätuuppareille"? Niinkuin näät, nämä iskevät hyvin herkästi silloin kun heidän mielestään on iskun paikka. ;) Noista ei kannata välittää niinkuin et näytä välittävänkään. Antaa vain heidän itse hukkua siihen paskaansa! Ja se on jo ihan hyvällä alulla! Hihhih!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      64
      11670
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      96
      8861
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      19
      4467
    4. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      23
      4004
    5. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      5
      3871
    6. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      93
      3784
    7. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      7
      3656
    8. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      16
      3455
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      41
      3276
    10. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      43
      2521
    Aihe