...kohta alkaa olla pyöryköitä tarjolla Linnasenmäessä jos ei se koiranpaskatus
minun liittymässä lopu....tana melkein jokailtaista nykyään. Luulis,että viittis kävellä edes pikkasen pitemmälle kuin naapurin liittymään.
minun liittymässä lopu....tana melkein jokailtaista nykyään. Luulis,että viittis kävellä edes pikkasen pitemmälle kuin naapurin liittymään.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jos satun näkemään sut heittävän lihapulliasi koirille syötiksi, niin syöt ne itse joko ilman tai itkun kanssa. Minä ja mun paras kaverin Waltteri pidetään siitä huolta. Kerrotko sitten paikan ja ajan niin tulemme kaverin kanssa paikalle. Hölkkäillään silläpäin päivittäin.
Mutta säähän oletkin joku pask_housu kun et uskalla mennä itse asiallisesti sanomaan sinne hihnan yläpäähän sille jota asia koskee.
ja sinä s..tanan runkku,jos se Waltteri on luvallinen niin nyt turpa kii jos meinaat sen pitää tulevaisuudessakin.
vai pitäis mun lähtee selittään aikuiselle akalle,että et sä sais paskottaa niitä rakkejas mun pihaan,älä luulekkaan,pitäis koiranomistajilla olla itellään senverta järkee......
Mä tulen paskantaan vesipaskaa sun postilootaan.
Waltteri on ja pysyy, tumputa sää vaan rauhassa. Jos et osaa yksilö tasolla asiaa hoitaa, niin että vaarassa on muut koirat tai vaikka jossain tapauksessa vaikkapa ehkä pienet lapset, niin kyllä melkoinen ruikkuttaja ja vihtahousu olet, kun et aikuiselle ihmiselle pysty puhumaan. Just sano psykiatri uutisissa että sulla on piilevää agressiota.
Ja luulis, että sinä viittisit mennä sanomaan sille koiranomistajalle tästä murheestasi... Asiat voitais taas hoitaa vähän kypsemmin! Sitä paitsi en "uhkailisi" yleisellä foorumilla. Näiden viestien IP voidaan kyllä selvittää jos tarves ja "liittymän omistaja" saadaan selville. Samoin siis selviäisi pyöryköiden tekijä :)
Ja oikeastaan pitäisikin selvittää kirjoittajat. Selvät tunnukset julkiseen uhkailuun!
Pistä tienhaaraan kyltti "elä saatana ainakaan tässä anna koiras paskoa saatana!"
Hide my ass proxy päällä Radanvarressa, Aina.
Ei noilla sanoilla kukaan käräjille lähde. Pelkkä sana Waltteri ei riitä siihen. Ei oikein hevosenlihapullatkaan. Pullistelevat.
Kannattaa pitä ne lihapullat ihan jääkaapissa ja se waltteri piilossa ettei vaan sattus ittele mitään.