Huomasin kuinka paljon keskusteluja täällä on DNA liittymästä, ja itseasiassa kaikki ovat NEGATIIVISIA. Perkele kun sais vaihdettua kokonaan pois. En suosittele ketään valitsemaan DNA liittymää vaikka olisi kuinka hyvät tarjoukset. Kusetetaan näköjään kaikkia asiakkaita koko ajan.
Ei mitään. Älkääkä vitussa hankikko KIMPPA-liittymää, IKINÄ.
DNA Liittymänä yleisesti
10000000000
1
190
Vastaukset
- crep
Kuka näitä juttuja uskoo?Minä en ainakaan. Olen ollut jo pitkään asiakas ja kaikki toimii kuten pitääkin.Väitän, että suurin osa on täytt䤤¤¤¤
Kun joku moittii, löytyy heti samasta asiasta valittajia viestiketjuun 2 minuutin välein ja paljon. Asiaa niissä ei juurikaan ole ja totuus paljastuu jo Dnan sivuja vilkaisten. Kaikilla operaattoreiden sivuilla on samanlainen narina kusetuksesta ym.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain14310278Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-729843Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1056839Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2135288- 1734999
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1563838- 822681
- 1702641
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1662481- 582302