siis se tuli varmaa selväks mikä on nolointa mitä teille on tapahtunu
kertokaa noloimmat tarinanne
joku vaa
3102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
meinasin niinki ihastumis tarinoita
Tuli paskat housuun ihastuksen edes
Ainakin se, että kaatokännissä olin textannut säädölleni hyppääväni junan alle. Hävettää vieläkin vaikka siitä on monta vuotta. Ei hän sitä pitänyt nolona, koska oli oikeasti huolissaan, mutta oli vaan niin huomiohuorausta ettei mitään rajaa.
Se, että sammuin kaverin sänkyyn ja oksensin siihen. Ihastukseni ajoi minut mopollaan himaan ja käski kokoajan pitämään hänestä lujaa kiinni, sillä olin sammumispisteessä.
Onneksi en ole muita kännimokia tehnyt kuin nuo kaksi.
Tämä ei hävettänyt niin paljoa, mutta silti. Olimme 4hengen porukalla pienellä rannalla ja hyppäsin korkealta kielekkeeltä veteen. Tietysti bikinini lähtivät ja ihastukseni meni hakemaan ne minulle.
Liukastuin jäällä ihastukseni päälle, nauratti muuten mutta hänen ranteensa murtui.
olin yötä ihastuksellani ja tietysti menkkani alkoivat yöllä. Ei sekään niin paljoa hävettänyt, mutta oli se hetkellisesti vähän noloa, kun joutui juuri pestyt lakanat vaihtamaan.
Ei tule mitään nyt mieleen, olen varmaan torjunut ne kaikki muistot. :D