Ford Mondeo STW 2,0 TDCi (130hv) Ghia Wagon
kysymys;
1: onko hiukkassuodatin kyllä/ei
2.onko jakopää ketjulla vai remmilla?
3.onko pumppusuutin vai perinteinen syöttöpumppu malli
4.onko webasto/eberi valmius?riittääkö pelkkä ajastin kellon osto
mitä kannattaa tarkistaa jos hieroo kauppoja kyseisestä autosta
ajettu on tasan 200tkm,ruostetta siitä ei juurikaan löydy ja hintakin on kohtuullinen.Pikaisia vastauksia odottaen(ei vittuiluja)
kysymyksiä mondeosta(D)
4
337
Vastaukset
- köffffff
Osta heti ja jos löydät toisen, niin osta kaksi kerralla..
saat siitä varaosia.. ja elämä ei tule tylsäksi, koska autohan on fooordi...
hihhhiiiiii...hahhhhhhhaaaaaaaaaaaaaa - posliini!!
KÖF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matti ja pekka ovat ihastuneet sun posliiniin kun sä oot niin hyvä ottaa su...hin varsinkin siellä sun mondeon takapenkillä joka on muuten mallia 2004!
- köfffff
Ai jaa..täytyy katsoa pihalle. No ei se motskulta näytä vaan piip.
On nää vainoharhaisia nää foordien omistajat.
No sellaiseksi tullee, ku vikojen kanssa tahii.. haaaaaaaaaaa - Matti ja Pekka
köfffff kirjoitti:
Ai jaa..täytyy katsoa pihalle. No ei se motskulta näytä vaan piip.
On nää vainoharhaisia nää foordien omistajat.
No sellaiseksi tullee, ku vikojen kanssa tahii.. haaaaaaaaaaaKöffff oletkos jo toipunut viimekerrasta ? En ymmärrä miten taivuit veljesi kanssa sellaisiin asentoihin. Kaksi miestä niin pienen auton takapenkillä täydessä touhussa. Se ratsastus juttu meitä hämmästyttää eniten. Onko sulla vielä sitä kukkakaali rupea genitaaleissa ? Veljesi sanoi sen kyllä tuntuvan putkessa mukavalta. Pekalta terskoi.
Klubille.......?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 343976
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131899Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631354Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951286Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681185Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51031- 47941
Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti333904Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥26901En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?39882