Varastotilaa Keravalta

Haluaisin vuokrata varastotilan, häkkivarasto/autotalli, yms. noin kahden vuoden ajaksi Keravalta. Tarkoituksena säilyttää kodin irtaimistoa. Soita 050 596 1680/Tiina
2263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Cityvarastolla on Keravalla osoitteessa Ketjutie 3 pienvarastoja vuokrattavana. Kannattaa soittaa ja kysyä numerosta 0400 906 566.

Äänestä

tälle ei ole enää tarvetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TiinaTT4 kirjoitti:

Haluaisin vuokrata varastotilan, häkkivarasto/autotalli, yms. noin kahden vuoden ajaksi Keravalta. Tarkoituksena säilyttää kodin irtaimistoa. Soita 050 596 1680/Tiina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu