Olen 20 vuotias yhden lapsen kotiäiti ja tarjoan Sinulle mahdollisuuden tuoda alle 3v lapsesi "päivähoitoon" kotiimme.
Tarjoan lapsenne käyttöön 81,5 neliöisen ensimmäisen kerroksen kerrostaloasunnon läheltä puisto- ja ulkoilualuetta sekä useita leikkipuistoja. Ulkoilen oman lapseni kanssa päivittäin ja leikimme monipuolisesti, sekä nukumme normaalisti päiväunet ja syömme itsetehtyä terveellistä kotiruokaa.
Kotoamme löytyy leluja ja pelejä, sekä kekseliäs hoitotäti joka keksii kyllä tekemistä riittämiin.
Jos hoitopaikan tarve yllättää, tai tarvitset väliaikaisesti muutamaksi päiväksi hoitopaikan, tai joku päivä vain muutamaksi tunniksi, ota yht. sähköpostitse ja tule tutustumaan luoksemme lapsesi kanssa.
Tarjoan lapsellenne ensiluokkaista lastenhoitoa äitinä, ja hoitoalan ammattilaisena. Lisätietoja voimme vaihtaa sähköpostitse tai puhelimitse.
HUOM!
Hoidettavan lapsen ja perheen on kyettävä asioimaan suomen kielellä. Myös lapsen on hyvä ymmärtää suomea.
En ota hoitoon sairasta lasta tartuntojen välttämiseksi.
Yt.
Saara
[email protected]
VANTAA: Hoitoa lapsellesi
lhtikkurila
0
54
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996174
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804812Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv993072Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302892Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262135Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191526Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371091Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?881053Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311006- 48784