Numerovalitsin Nokia 500

Jos puhelun aikana tarvitsee painella numeronäppäimiä, niin miten saa sellaisen käyttöön Nokia 500:ssa? Onpa kiva kun latasin viimeisimmän päivityksen, niin enpä enää löydä, keksi enkä saa numerovalitsinta mistään käyttöön!
257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Numero valitsimen kuvake on ihan alhaalla kaiuttimen kuvan oikealla puolella puhelun aikana

Äänestä
  • Tuo nappula kyllä löytyy. Siitä kun painoin puhelun aikana, jotta olisi voinut jättää automaattisen soittopyynnön painamalla 1, niin eipä tapahtunut mitään. En tiedä missä vika, puhelimessa, asetuksissa vai puhelun vastaanottajan palvelussa. Ärsyttävää joka tapauksessa roikkua maksullisessa jonossa, JOS voisi jättää soittopyynnön tuosta helposti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nokia500 kirjoitti:

Jos puhelun aikana tarvitsee painella numeronäppäimiä, niin miten saa sellaisen käyttöön Nokia 500:ssa? Onpa kiva kun latasin viimeisimmän päivityksen, niin enpä enää löydä, keksi enkä saa numerovalitsinta mistään käyttöön!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu