AV: KOTKA, Kotkansaarelta hyväkuntoinen kaksio

kapanen_1

Vuokrattavana Kotkansaarelta Itäkadulta 39 m2 kaksio, joka sijaitsee erinomaisella paikalla aivan torin ja palveluiden läheisyydestä. Silti myös luonto ja ulkoilualueet ovat lähellä, ja talon vieressä sijaitsee vehreä Isopuisto, eikä merellekään ole kuin 400 m. Tämä 3. kerroksen asunto on loistokunnossa, seinäpinnat maalattu ja keittiössä uudet kaapit, tiskiallas etc. Taloyhtiö erittäin rauhallinen, ja täällä talossa et joudu turhia tai häiritseviä ääniä kuuntelemaan !

Asunnossa kaapeli-tv yhteys, mikä mahdollistaa esim. Kymp.netin kautta huippunopean 100 mb:n laajakaistayhteyden käytön. Autolle löytyy sähköpistokepaikka pihalta. Asunto on vapaa 1.4.2013 lähtien. Vuokra 467 eur/kk. Lisätietoja sähköpostitse: a.kapanen(at)elisanet tai puhelimitse 040-5482 192. Laita viestiä ja sovi näytöstä !

Lisäkuvia löytyy täältä:
http://www.nettiasunto.com/vuokra-asunnot/kotka/61028

2

376

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kapanen1
    • KAPANEN1

      28.10.2014 KOTKANSAARELTA VUOKRATTAVANA

      Omakotitalomaista asumista kauniissa pihaympäristössä keskellä Kotkansaarta ! Saat nauttia omakotielon eduista kerrostaloasumisen hinnalla, huoltoyhtiön hoitaessa pihatyöt etc. Merikadun varrelta vuokrattavana 44 m2 kaksio, oma sisäänkäynti suoraan vehreälle pihalle. Tämä pientalojen ympäröimä talon oma piha-alue on varmasti Kotkansaaren kaunein lukuisine kukkaistutuksineen ja viihtyisine oleskeluympäristöineen. Talon edessä mukava terassi aamukahvin nautiskeluun aurinkoisina aamuina. Talo sijaitsee aivan meren ja Maretariumin kupeessa, eikä torille ja kauppoihinkaan ole matkaa 300 metriä enempää. Vieressä vehreät puistoalueet esim. koiran omistajille. Huoneistossa mm. kunnostetut lautalattiat (nykyisin vaaleaksi maalattu), tammikuvioitu vaalea laminaatti olohuoneessa ja makuuhuoneessa, seinät vaaleaksi maalattu. Keittiö on todella iso ja sinne mahtuu hyvin isokin ruokailuryhmä. Asunnon vuokra 525 eur/kk.

      Asunto heti vapaa ! Soita tai laita sähköposti, niin pääset asuntoa katsomaan !

      Asunnon vuokranantajan yhteystiedot sähköposti: a.kapanen(at)elisanet.fi tai puh. 040-5482 192/Ari Kapanen.

      Kuvia löytyy ainakin täältä: http://www.nettiasunto.com/vuokra-asunnot/kotka/75655

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      12
      4599
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      139
      4485
    3. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      75
      3340
    4. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2764
    5. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      86
      2482
    6. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      23
      2470
    7. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      6
      2467
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      29
      2450
    9. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      41
      2436
    10. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      32
      2426
    Aihe