Jos haluat mallia lätkäselostukselle, kuuntele nyt! radio Voimaa Tappara-Pelicans ottelua.
Joksi, ota koppi.
Selostajista
12
181
Vastaukset
- öjokg
Joksin selostaminen kuulostaa siltä kuin mies olisi itsekin jo kyllästynyt hommaansa .
Ei vissiin ymmärrä lopettaa . - selostajista
No aika rauhallinen on tahti, pelistä häviää lento, sulkapalloon ehkä tai keilaukseen parempi. Tää Voiman selostaja on lätkäselostajaksi passeli moottoriturpa.
- Tapparan miäs
Kiitti vinkistä! vaihdoin Joksin siihen voimaan ja just oikealla hetkellä, sillä Tappara teki maalin ja heti perään toisen!
- fffssss
kuuluuko se jostain vai netin kautta ainoastaan?
- selostajista
Netin kautta. Kolmas erä alkaa juuri. 2-2
- selostajista
Taitaa Tappara viedä tämänkin, vaikka pisti Norosen maaliin ja Barkov on kipeänä (tai lepäilee muuten). Tää selostaja hehkuttaa rajusti pussinokkia, mutta osaa kyllä asiansa.
Huhu kertoo Jormakan olevan menossa Tapparaan. Ihan hyvä olis, 20 maalin miehiä otetaan mielellään. - Tanssi taiteilija1
Tuossa kun kuuntelin niin valtavan erektion sain. Mittasin kuumeenkin. Ei ripulia.
- ei halliin enää
Entäpäs tämä paikallisen hallin otteluselostaja.? Tehdympää ja imelämpää taitaa saada hakea aika kaukaa?
- Jättiläisbykmi
Tuossa on Tuoreimmat haut ihan vieressä:
Timo Kitunen TOSIrealisti Antti Tuisku Vironlimppu ylläs skannaus välittäjä_lkv anime seinäjoelta Peltoniemi palloriinah TV7 ellinpoksi myyntityö jelena93 Ajanti talousrikokset hartola connexion itella teemu milto Mina1960 forssa seinäjoki Nilkkamurtuma Moraalin vartija jysk hannu benidorm katainen lidl Varia prisma halikko mäntyharju Taisto Barsk SL palvelut orimattila kaisa liski robin packalen Lehtovaara
- huippuselostus
Jos haluaa kuunnella kunnon selostusta, kannattaa kuunnella Iku Viitasen selostus Kärpät-TPS ottelusta vuodelta 2003. Valitettavasti Auran Aaltojen kanavajohto ei ymmärtänyt hyvän päälle.
http://www.youtube.com/watch?v=eIylpAIG5yQ - selostajista
Kyllä, ihan ok, mutta on tosiaan v:lta 2003. Oli Höyrykin hyvä. Nykyään Iskelmä Tampere ja tämä Voima kuulostavat hyviltä.
Saipan ja HPK:n radiot ovat aneemisia, pääkaupunkia en viime aikoina ole kuunnellut. - simaa12
Jos haluaa kuunnella pienessä simassa olevaa erätaukokommentaattoria, avaa nyt nettradio Metro fm ja kuuntele Hagmanin viiltävä analyysi :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1016299
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h814859Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1013122Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302952Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262175Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191566Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371131Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?921130Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311046- 48824