Onko tuo Canon Pixma 550 todellakin niin hidas että valmistelee tulostusta n, 2min pientä naputusta vaan kuuluu, entisessä mv, HP:ssä ei tarvinnut edes virtaa laittaa erikseen päälle vaan se meni autom, kun painoi tulostuspainiketta, ja alkoi heti tulostamaan, mikähän tätä Canonia hidastaa?
Sellaistakin olen pannut merkille että aika pian tyhjenee nuo kasetit, vaikka käyttö on vähäistä.
Canon pixma
4
875
Vastaukset 4
- -50-
Sama täällä Canon mp230 roukuttaa alussa todella pitkän ajan ennenkuin rupeaa
tulostamaan. Ex tulostin Hp 1510 tulosti nopeasti. - haisee
Mullakin on tuo tulostin ja hidas on, mutta minua myös ihmetyttää erittäin kitkerä haju mikä siellä luukun takana haisee, ihan silmiä kirvelee, tulostin on ollut n,2 vuotta mutta ei haju ainakaan ole vähentynyt sieltä, laitoin sen jo lattialle tuosta vierestä niin kauas kun kaapelia riittää.
- fgyt
Niin haisee täälläkin todella väkevä haju, tiedä mitä myrkkyä sieltä tulee, ja saattaa olla terveydellekkin haittaa, muistaakseni valmistusmaa on Thaimaa.
- Anonyymi
Erehdyin ostamaan Canon Pixma TS5360 mustesuihkun.
Sekoileva mustesyöppö, millä Canon rahastaa.
Älkää vaan ostako tuommoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2342047
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601194- 201075
- 41736
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤225668Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa204613- 51465
- 38438
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42432