oonko läski

Oonko läski kun oon 167senttiä ja painan 55kiloo . Joo tiedän et tänne tullaan sanoo et "hirvee läski" oon 12vuotias
665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Et oo läski vitu kid

Äänestä

et ole läski..

Äänestä

Painoindeksisi on 19,7 eli olet normaalipainoinen.

Äänestä
  • Painoindeksiä ei pidä käyttää niin kauan kuin kasvu on kesken, mutta aloittana on yhtä kaikki normaalipainoinen.

    Äänestä

ei tuossa iässä vielä tarvitse painoa katsella kuin terkkarilla!

Äänestä

Olet läski t: paras kaverisi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iiudududu kirjoitti:

Oonko läski kun oon 167senttiä ja painan 55kiloo . Joo tiedän et tänne tullaan sanoo et "hirvee läski" oon 12vuotias

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu