Sinun 1,5

Narttuvaimo

Vieras ohjailee työskentelyäni. Hän on aika lempeä otteissaan ynähdellessään mielihyvästä. Sinä olet vieressäni. Toisella kädellä silität selkääni rauhoittavasti, toinen on löytänyt klitorikseni. Puhelet rauhalliseen sävyyn ja kannustaen. Taidat nähdä kyyneleet silmissäni.
Jonkin ajan kuluttua vieras vetää kullinsa suustani. Hän sanoo muutaman kiittävän sanan, ja ilmoittaa suorasukaisesti haluavansa persettäni. Kavahdan kuullessani, mitä vieras haluaa. Kyyneleet karkaavat poskilleni, kun kuulen vastauksesi.
-Kuulit, mitä vieraalle saisi olla. On aika toimia.

Tartut hiuksiini ja ohjaat minut sohvan luokse. Istuudut sille itse, ja asetat minut jalkojesi väliin siten, että olkavarteni lepäävät reisilläsi, olen muutoin polvillani pylly pystyssä. Vieras käy taakseni ja alkaa hieromaan klitoristani.
Hän kehuu pilluani ja kaunista persettäni. Sinä pakotat minut katsomaan silmiisi ja tuumit, että on ihan oikein tykätä pillun hieromisesta. Ihan, kuin aina ennenkin.
On nöyryyttävää olla siinä tarjolla. Nauttia ja samalla hävetä sitä, että kohta joku nussii persettäni vain siksi, että Sinä haluat jonkun tekevän niin. Enkä minä voi, kuin alistua.
Pian pillussa soutavat sormet siirtyvät hieromaan persereikääni. En suinkaan ole sieltä neitsyt. Siellä vain ei ole käynyt koskaan kukaan muu, kuin sinä. Sormi uppoaa perseeseeni, kohta toinenkin. Minä pidän tästä. Minä vain en pidä siitä, että kohta sormet vaihtuvat vieraasee kyrpään.
Pian sormet vaihtuvatkin sulkijalihasta koputtelevaan terskaan. Supistan vastaan, mutta mies takanani ei pienistä hätkähdä. Toisella kädellä hän painaa terskaa vasten peräaukkoani, ja toisella vetää lujasti lantiotani itseään vasten. Älähdän kivusta.
Sinä reagoit nykäisemällä hiuksistani ja läimäyttämällä poskeani.
- Lopeta. Osaat tempun kyllä. Satutat suotta vain itsesi.

3

3198

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pervoko?

      Mikä tässä oli sitä kinkyä? Nykyään taitaa pelkkä suutelu tai halailu olla kinkyä...

    • nartturouva1

      Ystäväiseni, kinkyys on suurelta osin ns. mind fuckingia. Ei välineurheilua. Valtasuhteet ovat ne, jotka siitä niin kiehtovan ja sieluun asti menevän tekee.
      Eivät kliseiset välineet, huorittelu tai karkea nöyryyttäminen.
      Piiskan omistaminen ei ole kinkyyden eikä valtasuhteiden mitta.
      Se, ettei kirjoitus sisällä kliseisiä välineitä, tällä kertaa juurikaan kipua tai julkista nöyryytystä, huorittelua ja sitomista (noin niinkuin esimerkkinä) ei kerro kirjoittajasta paljoakaan. Saattoi käydä niinkin, että yritit opettaa tässä sorsaa uimaan. ;)

      • Pervoko?

        Miksi vastasit sille sorsalle, etkä minulle? ;o)

        Edelleenkin tuo tarina oli kuin Kauniista ja Rohkeista (vaikka sitä paskaa en olekaan katsonut).

        Mielestäni tuo sepustus sopisi paremmin "Seksinovellit"-kategoriaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin

      Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t
      Maailman menoa
      66
      5852
    2. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      38
      4820
    3. Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin

      Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo
      Maailman menoa
      124
      3760
    4. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      16
      3617
    5. Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..

      Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel
      Maailman menoa
      63
      3540
    6. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      69
      3423
    7. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      100
      2784
    8. SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa

      SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral
      Maailman menoa
      86
      2660
    9. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      28
      2597
    10. Nepotismi jytkyttää porvaristossa

      Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi
      Maailman menoa
      89
      2020
    Aihe