Nuorempan miehen salaiseksi suhteeksi
Haluatko nainen
JKK
383027
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
en, en. Usko jo.
Ei sun tartte haluta onhan niitä muita. Tommosia kommentaja en viitsi edes huomioida!
Itsehän kysyit.
olet jo 330:s poju joka täällä tolloilee samalla kysymyksellä, hähähähahahahahää
Ei ole toisillakaan tärpännyt:-\ hähhahhähahhähahahaaa
,,,,mutta julkiseksi kävis.... Viet mua ihmisten ilmoille ja esittelet vanhemmilles niin suostun.
että ikä-ihmiset osaa olla penikoita.
Ihan aivottomien hommaa.
Ei tartte esitellä mun vanhemmille ne on kuollut valitettavasti näin asiat on
Ei tartte esitellä mun vanhemmille ne on kuollut valitettavasti näin asiat on
Mutta jollekkin esittelet mut ja yhdess kuljetaan kadulla käsikynkkää. Käykö ehto?
luulet saavas vanhempaa buahhahahahhaaa
tuohan se on ollut elinikäinen haave mulla, harmi kun ei oikein ehdi. :D
halua salaista suhdetta, poju!
älä viitsi hurskastella.
Älä ainakaan puhu muiden puolesta, vaikka itse olisitkin sitä mieltä.
Aikuiset naiset haluaa salaista suhdetta siinä kuin aikuiset miehetkin.
Niin oli Niskavuorellakin aikoinaan turha sitä on kieltää.
mutta en kyllä tajua miksi tieten tahtoen rupeaisi toiseksi naiseksi. Vai mitä tuo avaaja sitten tarkoitti.
heta,onko 48v. vielä "nuortensarjassa? kun tais jäädä sienestämättä .vai jäikö?
Löytyihän niitä sieniä..... ainakin torilta.
Kanttarelleja etenkin.
mutta vähän toisin päin.
Tarkoitan, että mies tarvittaisiin sillä tavalla salaiseksi suhteeksi, että hän lähtisi meille "Hanhijahti" aluksellemme kokiksi.
Salainen suhde olisi sikäli, että jos on oikein tympeä ja typerä, niin pysyttelisi jossain keittiössä katseilta piilossa, mutta tekisi ruokaa ajallaan, mutta olisi niinkuin salainen suhde siinä mielessä.
niin sitten julkiset lemput! :=)
nyt oli kaiken huippu, että sinut täältä löydän kosiskelemasta miehiä. Luuletko sinä, että ruoho on aidan tällä puolella makoisampaa?
Kyllähän minua hekotutti oikein tosissaan, kun tuon paikanhakuilmoituksen näin. Ukkoni luuli, että olin saanut hepulin.
Lykkyä tykö! Aiotko ulottaa haun muillekin palstoille. Varohan ettei koukkuun tartu Lemuville.
Jos seilataan vaikka karibialle
että kyllä suomalaiselta mieheltä siviilirohkeutta löytyy.
Asiathan etenevät kronoloogisesti sillä tavoin, että ensin on työpaikkahaastattelu, jonka suorittaa tässä tapauksessa aluksen kapteeni.
Kapteeni taas täytyy ensin valita, ehkä äänestyksen perusteella.
Pätevyyttä emme voi käyttää kriteerinä(kapteenin)sillä kaikki me olemme yhtä päteviä.Ehkä kuitenkin vuorottelemme kapteenin virassa.
Nyt kun aloin ajatella, niin jos, tai kun Karibialle astui purjehditaan, niin me tytöt panostammekin enemmän rentoutumis ja huvittelupuoleen ja alukselle tarvittaissiin
monellaisen homman toimittajaa.
Vaikutat niin aktiiviselta, että voisit hakea vaikka puosun paikkaa.
Maakrapu,heh hee kauppaat konemestarille puosun paikkaa,no joo menköön ei parane kapinaan nousta,ettet vedä kölin alitse.
JOS ylipäätään saat meidän "Haahkajahdistamme"(Ellu muisti nimen väärin, mutta se, siis Ellu, onkin jo niin vanha) jonkinmoisen suojatyöpaikan, niin ruuanlaittajaksi pääset, muuta ei ole tarjolla.
Mutta ruma pitää olla, että voidaan pitää sinut salaisena.
Haastattelu on huomenna klo 10.00. Sinne vaan jonon jatkoksi.
Sinähän hallitset merimiesterminologian niin hyvin, että uskon sinun palvelleen varusmiesaikasi laivastossa.
Valmis seilori...Olet varteenotettava ehdokas.
Turha luulo,te ette kyllä söis mun pöperöitä hetkeäkään,olen reilut puolivuotta syönyt Lidlin lihapullia,ja väliin herkutellut Italianpadalla joka sekin melkein aina kärähtää.Olen kuule ollut naisten armoilla koko elämäni tässä hommassa,että aino minkä läpäisisin on toi ulkonäkö,olen senkin rumempi jos kerran siitä pojot saa.Ps on tuolla treffipalstalla oikein kuvan kans ,meinaan laivalla oikeen remppareiska.
Vanha seilori tietää,kiviä ei ole kuin pohjassa
haluvan, ja ehtottomasti nuorempan miehen...salaisesta en ole ihan varma.
Laitapa poju yhteystietosi niin voidaan sopia deittiaika.
*pusuttaa nuorempan miehen*
Tässä on mun sähköposti osoite [email protected]
en ole toi yhteistyö-ja avunantosopimuksen kirjoittaja.
Tarkottaako osossa oleva 41 ikää ja mistä päin suomea olet ?
Ei tarkoita ikää. Olen pääkaupunki seudulta ikä on 35v
Olet liian kaukana.
Sopivan ikäinen, harmi.
Opettele ensin kirjoittamaan oiken, nuoremman EI nuorempan, sälittävää ;(
nyt tuli minullakin moka, piti kirjoittaa että säälittävää, eikä sälittävää
pikkumaisia. Emmehän me nyt ole mitään äidinkielen opettajia ja syynää tarkasti joka kirjaimen ja pilkun paikkaa.
Pääasia on, että saa sanomansa sanottua ja ymmärretyksi tultua. Mehän hyvin ymmärsimme, mitä kirjoittaja halusi sanoa.
Vähemmälläkin taidolla täällä voi osallistua. Ei pidä säikähtää nirppanokkia.
No tuli näköjään sulle virhe ei kannata toista mollata siitäs sait itselle tuli kirjoitus virhe
sulle ihan millainen vain jos vain on vanhempi? Onko vanhempi nainen sulle jonkinlainen tabu tai fetissi? Olisiko väliä vaikka tällä salaisella naisella naama olisi kuin uuniin unohtunut virtahevon v***u?
miltähän sekin mahtaa näyttää.. ;))