Ettei totuus unohtuisi

71315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kun vertaa esim Avensista vaikka uuteen Pösö 407, niin se on sama kuin vertaisi bulgarialaista naispainonnostajaa miss maailmaan.

Äänestä
  • Eikös se bulgaari ole pitkässä juoksussa kuitenkin luotettavampi!!??

    Äänestä

  • Väitätkö uutta pösöö hienosti muotoilluksi? Kun ekan kerran näin kuvan tuli mieleen että kukahan urpo totakin ostaa, on se senverran ruma!!!

    Äänestä

  • no joo, tottahan tuo on, ei Avensin, etenkään sen farkku kyllä mikään kukkanen ole, mutta kuten joku jo kommentoikin,kyllä se luotettavuus pitkässä juoksussa painaa enempi....

    nimim. "nykyisen autoni valitsin ulkonäön perusteella ja kusessa ollaan "

    Äänestä

se on laatu se on mikä jyllää!

Äänestä

niin perusteellisen väärin tutkittu, saksalaisilla ei oo tietoo paremmasta:)

Äänestä
  • siis ei oo tietoo paremmasta. tai eivät ainakaan kerro tutkijoille jos oliskin. on ne tojot huonoja, eh eh.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Pekka kirjoitti:

http://www.toyota.fi/Ajankohtaista/Uutiset/jdNews.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu