Kiinalaisia?

152437

Eihän vain noita ole Khao Lakissa räkimässä, kaivamassa nenää ja piereskelemässä?
Ainakin Krabilla myös paikallisest inhos niitä.

5

286

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Surkeaa on

      On niitä. Sitten on myös venäläisnousukkaita jotka ei osaa käyttäytyä ja ruotsalaista herrakansaa joiden mielestä me suomalaiset ei olla mitään ja norjalaisia leuhimassa öljymiljoonillaan, tanskalaisia smörburgerpoikia jotka honottaa, saksalaisia jotka vie tummelitkin maitolaiturilta ja englantilaisia pattelprittoneita jotka on kaikki homofiilliä yläluokkaa ja ranskalaisia jotka haisee valkosipulille ja italialaisia jotka panee meidän naiset heti kun silmä välttää ja thaimaalaisia vinosilmiäkin siellä on kaupittelemassa piraattituotteita.

      Siinä suomipoika yrittää nauttia lomasta kun pitää prkle koko ajan vahtia niitä ja ihmetellä miksei ne käyttäydy kunnolla ja ole ihmisiksi ja mitähän ne ajattelee musta?

      Jäädään vaan kaikki kotiin.

    • Pidä TV:kin kiinni

      Joo, jos menee Aasiaan, siellä on niitä kiinalaisia joka puolella. Ei kannata mennä, pysy kotona. Laita verhot kiinni ja tilaa ruoka netistä.

      • pin pong

        Thaimaalaisella ja kiinalaisella on varmaan yhtä suuri ero kuin venakolla ja hollantilaisella (vaikka näyttävätkin samoilta). Toivottavasti Thaimaahan ei koskaan tule kiinan kusetuskulttuuria.


    • ghaolak

      Lueskelin eilen ehtoolla pirtissä tätä huumoriketjua. Vähän suupieliä nyki. Aloittajan motiivit voi arvata, kun näitä kaikenlaisia kyselyitä on tullut tälläkin palstalla seurattua .Vastaaja "Surkeaa on" reply on paras pitkään aikaan, bravo! Nytpä kerron ihan salaista sisäpiiritäsmätietoa: Tulin hotelliin kylältä noin puoli tuntia sitten, enpä bongannut ainoatakaan kiinalaista tai venäläistä, harmi?
      Muuten, lämpöä on päivällä yli 35C ja merivesikin kai yli 30C, mittaan huomenna.

      • sekin riittävästi

        Mutta yöllä kävi 22 C


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      200
      6142
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      164
      5705
    3. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      247
      4267
    4. 233
      3589
    5. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      132
      3408
    6. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      52
      3360
    7. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      127
      3234
    8. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      11
      3107
    9. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      21
      2966
    10. Töppö-persut ovat todella tyhmiä

      sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan
      Maailman menoa
      2
      2419
    Aihe