Voisitko katsoa korteista mitä tapahtuu tulevaisuudessa,parisuhteessani?
4 smile
1
<50
Vastaukset
- 4 Smile
Mennyt:
Oot kuullu jotain uutisia ristiverisestä aikuisesta miehestä, joista et oo tykänny sit yhtään! Tulevaisuuden suunnitelmiesi suhteen, oot alkanu jo valmistautua siihen, että taakkasi ei kevene enää laisinkaan, kun on kyse sinulle rakkaasta ihmisestä.
Nyt:
Kilpailu on kovaa ja suljet silmäsi täysin siltäkin, että aineellisiin asioihin liittyvissä asioissa, kuvioihin astuu myös virkamies. Paljastuu jotain jostain vaaleasta naisesta ja mielikuvituksesi pyrähtää lentoon.
Tulee:
Erittäin vaikeata aikaa, sillä sinua puukotetaan selkään - kyseenalaistamalla sen, pystytkö säilyttämään tasapainosi ja se vaikuttaa jo työpanokseesikin horjuttaen sitä aika pahoin.
Muutoksen tuulet kumminkin puhaltavat ja jonkun ajan kuluttua, tulee seestesempi jakso jonkin viestin myötä, joka tuo sinulle onnistumisen tunnetta. Lähelläsi on jokin hyvä ystävä, joka tukee sinua niin, että saat kotisi oikeinpäin.
Nyt tarvitaan silkkaa terävänäköisyyttä ystävän suhteen, joka on ahdistusta tuottanut ja on ihan viisasta rauhoittua jossain pitkään kestäneessä, stressaavassa jutussa.
Nyt on aika takoa, kun rauta on kuuma, kotiin liittyvissä asioisa. Jokin ehdotus roikkuu ilmassa. Kohtalon pyörä raksuttaa omaa aikaansa, pikkusen se aiheuttaa huolta, muttet hirveesti jaksa moista enää surra, vaikka se pikkusen haastava tilanne onkin.
Tilanne elää, mutta voit hyvillä mielin katsella saavutuksiasi, tunnet itsesi jälleen eläväksi, kun jokin yllättävä tieto tulee jostain ristiverisestä naisesta, joka on aiemmin aiheuttanut harmia
Iso muutos tulossa, koska sinut on pistetty kohtaamaan tosiasiat - sun on aika vaikea enää uskoa rakkauteen. jokin uutinen kumminkin on matkalla...
Jokin ratkaisu sun pitää tehdä, että saisit vastustajasi lyötyä, etkä voi sille mitään, että se kiukuttaa sua oikein sit vaan kunnolla. Täällä on ero ja sen jälkeen alkaa tuo iso keltanen mollukka, porottaa täydeltä taivaaltaan. Tähän liittyy myös jokin rahasopimus asia
Itekses hirveesti pähkäilet, joudutko puolustuskannalle. Uutisia tulossa ja uusi toivo herää., mutta pelkäät silti että sut yritetään silti suistaa raiteiltasi. Sinulle tarjotaan uutta mahdollisuutta, mutta se kysyy sinulta hirveän paljon, koska tunnet että aina oot jätetty kaiken ulkopuolelle, vihdoin alat vaatia sitä, mikä sinulle kuuluu
Täällä on vaalea aikuinen mes, jonka rinnalla on tähän mieheen kovin rakastunut nainen, sun ajatuksias jäytää tää juttu oikein kunnolla, sillä jälleen menee suunnitelmat uusiks..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 865352
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h784714Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1113017Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv872948Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p232514Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.612039Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska251966- 321523
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1141439- 1851328