Kertokaa mulle ajatteks kaikki karvojanne, siis bikinirajat tai sit enemmän poin. Ja kundit pitääks mielestänne karvoja ajella.
Mä oon 14 w muija enkä oo ikinä ajanu karvojani, ei mulla tosin pehkona niitä ole mut kuitenki. Pitääks ne olla niin ajetun näköisii..
Karvoista...
7
1508
Vastaukset
- PosliiniFani
Jos haluat olla siisti, niin ajelet toki kaikki karvat pois, eli ajat pillun posliiniksi. Pillusi on silloin kauniinmpi ja pojat/miehet (ja miksei maisetkin) tykkäävät silloin pillustasi enemmän. He haluavat pitää sitä hyvänä suukotellen, imuttaen ja sormettaen ja sinäkin nautit elämästäsi ja pillustavi monin verroin enemmän.
Mikä et halua ajella karvojasi, sekin käy, mutta et myöskään saa nauttia...
Ei pillunkarvojen ajelu ole sen kummempaa kun kainalokarvojen, säärikarvojen, tai reisi karvojen ajelu. Ja pidätkän toki muutenkin huolta ulkonäöstäsi ja ja haluat olla siisti ja haluttava. Ole siis kokonaisvaltaisesti siisti ja haluttava, onhan pillusi sinulle tärkeä.
Tervetuloa meidän karvattomien joukkoon.
Terveisin Anu (aina karvaton pillu)- Missie
"tervetuloa meidän karvattomien joukkoon, olethan sen arvoinen" Nauroin kippurassa kun luin tekstisi!! Oletko harkinnut uraa ostos TV:n mainosten tekijänä? xD
Eikä mitään propagandaa: Ei ole pakko mutta silloin et pysty nauttimaan! Tervemenoa karvattomien joukkoon! Nypitkö nenä-ja kulmakarvatkin?
- kalju kaunistaa
Jos sun mielestä kalju on kaunista aja hiuksesi myös. Näihän jotkut mallitytökin tekee. Kuvauksissahan ne käyttää sitten peruukkia!
- mävaan
Olen tavannut kaljuja naisia, joilla kuitenkin on ihan normaaliin tapaan ollut jalkojen välissä se, mitä siellä pitää normaalilla naisella ollakin, eli karvatupsun verhoilema pimpsa. Karvat kannattaa ajella sieltä, mistä tuntuu parhaalta -ja jos ei tunnu, niin sitten antaa olla.
- just
Kun vaa vähän siistit, ettei oo mikään sairas pehko.
- Kundi86
niin aja vaan. Mulle ei ole niin kauheesti väliä, kuhan sulla ei mikään viidakko siel kasva. ;)
- Kundi-88
..Se on jos on siistitty mutta ei se oo pakollista. Jos pidät bikineitä ni sitten kannattaa ajella bikiraja mutta ei muuten. Tietysti posliini kiihottaa joitakin jätkiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eroa Orpo! Orpo eroa!
Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa1803067SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa
Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän671931Naiset ei halua kilttejä miehiä
Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,3071916Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!
Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava1081891Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti
Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --241708Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä
Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.291559Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat
Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue291392Menettämisestä
Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?1181263Kiinteistökauppoja
Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan411142RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI
Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä4041072