Onko apteekeista saatavilla reseptittömiä erektiohäiriölääkkeitä?
Reseptitön
11
676
Vastaukset
- hdfhdhdhh
Ei ole, äläkä haksahda luontaistuotteisiin, joita sinulle tullaan täällä kohta tuputtamaan.
- nuipo
just. jos ois keksitty oikeasti toimiva reseptitön nappi, niin menisköhän viagraa ja muita vastaavia kaupaks niin paljon kuin niit nyt menee...? no ei tod
- Senior viagra
Sen kun kävelet lääkärille ja sanot: "Moro! tarttisin Viagraa tai Cialista." Jos et kehtaa terkkarin naislääkärille mennä, niin mene yksityiselle, jollekin mieslääkärille. Kaikki kirjoittavat niitä Suomessa pyydettäessä. Ihmiset eivät vain kehtaa pyytää reseptiä.
- pempeäkalu
eikös tuohon liity ensin aina tutkimuksia ennen, kuin saa reseptin esim. eturauhasta tutkitaan perseestä sormella ja kyllä itse mielummin annan naislääkärin työntää sen sormen sinne, vaikka kuinka ovat hippograatteen valan vannoneet. Itsellä ainakin on sellaisia lääkkeitä käytössä, et ei nuo lääkkeet käy ja taitaa olla viimeinen vaihtoehto tuo kulliin pistäminen
- ggfgfgfgfg
pempeäkalu kirjoitti:
eikös tuohon liity ensin aina tutkimuksia ennen, kuin saa reseptin esim. eturauhasta tutkitaan perseestä sormella ja kyllä itse mielummin annan naislääkärin työntää sen sormen sinne, vaikka kuinka ovat hippograatteen valan vannoneet. Itsellä ainakin on sellaisia lääkkeitä käytössä, et ei nuo lääkkeet käy ja taitaa olla viimeinen vaihtoehto tuo kulliin pistäminen
Ei välttämättä, useimmat lääkärit kirjoittavat sen nykyään tosta vaan, luulen et ainakin 9/10 tekee niin, ehkä useampikin
- tyytyväinen
Itseelle kirjoitettiin vigra-resepti muitta mutkitta. Kysyttiin toki sydänasioista varmuuden vuoksi. Hintaa tuli noin 1,50 e / 100 mg. Luontaistuotteet ovat aika tehottomia ja sopivat saamattomille ujoille peräkammarinpojille.
- sfhfhfhsh
Mut ei ne luont. tuotteet toimi heilläkään :)
- Kokeillut
Pyydä lääkäriltä halvempaa kuin Cialis tai Viagra. Sama vaikutus. Esim. Sildenafil. Rohkeasti vaan oli sitten lääkäri nainen tai mies. Ihmisiä nekin on omine vaikeuksineen. Jossain asiassa ainakin.
7- Vuoden tarve
Hyvin voit pyytää lääkäriltä myös Viagraakin. Sen vaikuttava aina on juuri sildenafiili. Apteekissa voi sillä reseptillä sitten vapaasti valita myös mitä hyvänsä Viagran geneeristä vastinetta eli sildenafiilia.
Sandos esim on hyvä sikäli, että siinä on selkeä ristisyvennys, joten sen voi puolittaa tai jakaa neljään osaan vain sormien välssä napsauttamalla.
Kannattaa pyytä vahvuudeltaan 100 mg, jota voi sitten tarpeen mukaan annostella.
- 112233
En olisi ihan noin jyrkkä luontaistuotteille,mulla on niitä käytössä ja on hyvin pelanneet.Prelox mun käyttämä tuote ,eihän tietenkään ole viagran veroisia mutta toimivat ihan tyydyttävästi,ainakin mulla eikä ole halpojakaan mutta jos ei uskalla mennä lääkäriin pyytämään niin nämä käyvät .
- dggdgdgg
Onko sulla lääkärin diagnosoima "oikea" erektiohäiriö, vai käytätkö Preloxia vain boosterina? Luontaistuotteet auttavat vain erittäin harvoja, joilla häiriö on todellinen, voitaneen puhua ihan muutamasta prosentista käyttäjiä. Mut ihan samahan se toisaalta on, mistä sen avun saa, pääasia, että kalu pelittää, vaik teho oiskin placeboa... :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään19618015Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903835Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu362042Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2811547Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?681522Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1661446Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1161349Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141324Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1251293- 811111