männän koko?

Minkäkokoinen mäntä peugeot xps sp vakio?
7650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

40.3

Äänestä
  • Vitun idiootti se on se 50 cc se mäntä senki pelle

    Äänestä

  • 50cccp kirjoitti:

    Vitun idiootti se on se 50 cc se mäntä senki pelle

    männän koko on milleissä eli toi on 4,3 cm

    Äänestä

  • gmda.gptwmjg kirjoitti:

    männän koko on milleissä eli toi on 4,3 cm

    Vittu mopot on 50 kuutioisii ei mitää 40 cc

    Äänestä

  • 50cccp kirjoitti:

    Vitun idiootti se on se 50 cc se mäntä senki pelle

    Oletko vitun tyhmä 50cc sylinterit on voitu porauttaa esin seuraavaan yli tai alikokoon ja vaiko sylintereissä on tietty yli/ali koko johon ei käy kaikki männät Pelle

    Äänestä

vittu että oot apina ,... ei ne kuutiot tule sen männän koosta !!! stna

Äänestä

nakkilan nakki kakkara dankkeja doggoja mhssa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


b..b kirjoitti:

Minkäkokoinen mäntä peugeot xps sp vakio?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu