POJAT

Miten haluaisitte tytön osoittavan kiinnostusta? Ja jos joku tyttö sanois et tykkään sust levittelisittekö sen ympäri koulua?
EI TROLLEJA ja ikä haarukka 13-14v
363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yleensä noi pikkupojat levittelee tollasia juttuja, jos kiinnostusta osoittava henkilö ei juuri ole omaan mieleen. alakoululaiset, ja jotkut vajaat yläkoululaisetkin.

Äänestä

niin, että tulee ihan normaalisti juttelemaan. ei siinä mitään taikatemppuja tarvitse kun/jos ihmiset haluaavat tutustua toisiinsa

Äänestä
  • Riippuu ihmisestä. Jos näet hänet enemmän kypsänä aikuisena kuin es-jonne xddddnä niin silloin uskoisin että kertoisi vain parhaalle kaverilleen, jos hänellekkään. Ja itse tykkäisi. Jos tulisi puhumaan, ihan kuka tahansa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastatkaaaa!!!!!!!! kirjoitti:

Miten haluaisitte tytön osoittavan kiinnostusta? Ja jos joku tyttö sanois et tykkään sust levittelisittekö sen ympäri koulua?
EI TROLLEJA ja ikä haarukka 13-14v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu