Kukaan käynyt Intiassa Damanissa? Olisin lähdössä sinne huhtikuussa 2 viikoksi ja olisi kiva tietää minkälainen paikka yms :)
Vastaukset 2
- aitniaitni
Aika kälynen paikka! Kokemus sinänsä ja kannattaa toki käydä. Itse en mene toista kertaa.
- Olen vain
ollut läpikulkumatkalla, joten en pysty kommentoimaan sen kummemmin. Mitään erityistä ei jäänyt mieleen. Ehkä olisi jäänyt, jos olisin tsekannut etukäteen jotain katsottavaa. Todellisuusessa Intiassa reissatessa ei koskaan saisi olla niin kiire ettei ennätä tutustumaan paikkoihin, myös niihin läpikulkumestoihin. Aina saattaa yllättyä positiivisesti - tai sitten ei :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3541302Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.4061165- 102915
- 82837
- 78822
- 82756
- 51734
- 104725
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui39690- 37686