Otan rödsöstä asti vauhtia...

Ja potkasen teidät pietarsaareen siellä saa pyhäpietari tervata perseenne ja lähettää pietarin helvettiin tuli perseen alla
3142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

taas joku pöhlö

Äänestä

"teidät" = diilerit + narkkarit elikkä mc 1% kalja hiiret fani kerhoineen

Äänestä

Ei taida mc prätkähiiret 1% kaljoineen muuta saada kun mopopoikien kuumaa pakoputkea... pikkuset sarvet taivasta kohti keulien konilla ratsastaessa moottori turpa kiimasta huutaen... prmm.. prrrmmm.... sanoo isot mopopojat... prrmmm.. prrmm..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miekka & vaaka kirjoitti:

Ja potkasen teidät pietarsaareen siellä saa pyhäpietari tervata perseenne ja lähettää pietarin helvettiin tuli perseen alla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu