WP 7.8

keille on tullut tämä 7.8 päivitys lumiaan itellä on lumia 610 eikä ole vielä tullut kaverilleni tuli eilen illalla ja hänellä on 710 olen lukenut että microsoft pysäytti päivityksen mutta on nyt jatkanut sitä noin viikkko sitten.
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ole tullu mutta se voi tulla koska tahansa joten calm down

Äänestä

Eilen tuli Lumia kasisataseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lumia 610 kirjoitti:

keille on tullut tämä 7.8 päivitys lumiaan itellä on lumia 610 eikä ole vielä tullut kaverilleni tuli eilen illalla ja hänellä on 710 olen lukenut että microsoft pysäytti päivityksen mutta on nyt jatkanut sitä noin viikkko sitten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu