onko wiienissä nähtävää vkl lomalla

onko se wien mucnhen budabest tai jonne halpa yhteys ja josta hotelli halvalla. ihan pariskunta menossa vaan eka kertaa. auttakaa missä on nähtävää koko rahalla.
2681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noissa kaikissa riittää nähtävää viikonlopuksi ja paljon ylikin.

Äänestä

Wien ja Munchen ovat noista 2 parasta. Itse en tykkkää Budapestista.
Mistä kukaan tietää halvasta matkasta, se täytyy itse hakea. Kaupungeissa on nähtävää enemmän kuin ehtii katsoa yhden viikonlopun aikana. Riippuu tirétysti siitä mistä on kiinnostunut ja onko ylipäätään kiinnostunut mistään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai alpeille? kirjoitti:

onko se wien mucnhen budabest tai jonne halpa yhteys ja josta hotelli halvalla. ihan pariskunta menossa vaan eka kertaa. auttakaa missä on nähtävää koko rahalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu