pargue paraiso 2

Onko kävijöitä bungalovissa lähiaikoina?
Olisin kiinnostunut mielipiteistä? Paikan siisteys, palvelut ja kuinka pitkä matka lähimpään kauppaan?
Rannalle esitteen mukaan 1,6km..?
5153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lähimpään kauppaan oli noin 300 metriä.
Siivoojat siivosivat hyvin, mutta muurahaisia oli välillä paljon ja pari torakkaa.
Kulunut paikka, mutta henkilökunta oli ystävällistä.
En mene sinne uudestaan

Äänestä
  • Ei sinulla ole varaa mennä sinne, tuskin olet käynytkään.

    Äänestä

Ollaan menossa Pargue paraiso bungaloviin- lähtö 5,4,13 klo 7,45! Eli ei enää lähtöön ku reilu viikko!!! Toivotaan ettei ole paikka pettymys!!!

Laitan sitten tänne omakohtaiset kokemukset paikasta...kun näköjään siellä ei palio muita suomalaisia käy...?? Ainakin siitä päätellen ettei suomalaista informaaatiota löydy niin mistään keskustelupalstoilta... !!!!

Äänestä
  • Paikassa ei ole suomalaisia, vain saksalaisia.

    Äänestä

Heh, suomalaiset kävi tuolla joskus 20 v sitten. Nyt on jo eri kohteet suomalaisilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eka kerta kanaria kirjoitti:

Onko kävijöitä bungalovissa lähiaikoina?
Olisin kiinnostunut mielipiteistä? Paikan siisteys, palvelut ja kuinka pitkä matka lähimpään kauppaan?
Rannalle esitteen mukaan 1,6km..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu