Samanlaisia saitteja

rigged pokeri

Kaikki kokeilemani nettipokerisaitit ovat samanlaisia. Ne antavat alussa oddseja parempia käsiä, niin että olen voittanut jonkin verran. Sitten ohjelma alkaa kyniä ja on ihan sama, miten kädet pelaa, koska aina lopulta häviää, pelasi miten tahansa. On hyviä käsiä, joista vedetään jatkuvasti ohitse tai sitten ei tule kunnon käsiä, jolloin tulee houkutus pelata huonoilla lähtökorteilla ja aina tulee turpiin, pelasi miten tahansa. Jos pelaan löysää, häviän nopeasti, jos pelaan tiukkaa, häviän hitaasti, mutta varmasti. Mikään ei auta, koska ohjelmat ovat huijausta.

Jokainen saitti antaa useammin mahdollisen värin kuin on todennäköistä, kun flopilla on kaksi samaa maata olevaa korttia. Oddsit olisivat alle 36 %, mutta jotkut saitit kuten Ray antavat mahdollisen värin jopa yli 50% todennäköisyydellä.

Ohjelmissa on muitakin "virheitä" niin että satunnainen pelaaja ei voi voittaa. Ainoastaan valitut voittavat ja heillä osuu kortit aina reilusti oddseja paremmin.

3

243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mutta tilastoissa tämä ei jostain syystä näy. :)

    • Niin varmaan lyhyessä juokussa 2 jakoa, mutta tämä ei varmasti toteudu pitkässä juoksussa 100 000 jakoa,

    • pööpöö

      Nytkin on ipokerilla promootio"sprign sale", kortti toimii normaaliakin huonommin. Kokeileppa pelata satelliitteja niin saat kunnon naurut, siellä on koodareilla rahankeruu kesää varten.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      128
      5764
    2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      396
      2579
    3. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      134
      2497
    4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      8
      2079
    5. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      12
      1353
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      62
      1107
    7. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      10
      1042
    8. Mikä musta tekee

      Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
      Ikävä
      51
      912
    9. Temusta tilaamiseen tulee muutos

      Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/
      Maailman menoa
      101
      825
    10. Millainen on

      Ihanne kumppani
      Ikävä
      76
      825
    Aihe